Prísľub majiteľa

Ako najväčšia regionálna pohrebná služba sa snažíme poskytovať svojim zákazníkom služby a produkty na najvyššej úrovni.
Uvedomujeme si, že strata blízkej osoby je jednou z Vašich najťažších chvíľ. Preto vieme, že profesionálny prístup je našou prvoradou prioritou.
Sľubujem Vám i celej spoločnosti, že všetky nami poskytované služby budú umožnené s úctou a pokorou voči zosnulému na najvyššej možnej úrovni.

Zoltán Sárközi
majiteľ

O nás

Pohrebníctvo Astra bolo založené v roku 2004 na pomoc rodinám v ťažkých chvíľach. Ponúkame pohrebné služby a pracujeme s Vami, aby sme Vám pomohli vytvoriť rozlúčku ktorá bude rovnako jedinečná ako osoba ktorá Vás opustila.

Našim poslaním je venovať dôkladnú pozornosť želaniam každého člena smútiacej rodiny, poskytnúť mu pokojné prostredie pre spomienky a vyhovieť všetkým prianiam pri organizácií smútočného obradu.

Slúžime Vám i s povinnosťou vyhovieť meniacim sa štandardom v pohrebníctve a ponúkame najvyššiu úroveň profesionality pohrebnej služby. Pohrebníctvo Astra neustále dopĺňa svoje vedomosti v oblasti pohrebných služieb s cieľom ponúknuť Vám čo najvyššie pohodlie, útechu a pomoc práve keď prežívate ťažkú životnú chvíľu.

Personál pohrebníctva sa skladá z profesionálne vyškolených asistentov, ktorí Vám radi pomôžu alebo poradia aj na NONSTOP telefónnej linke 0911 130 468 alebo 0904 625 536.

Pohrebníctvo Astra – videoprezentácia

youtube link